mytrainer.co.il

מחירון חדרי כושר


נראה שבזמן האחרון צצו בארץ מגוון רשתות כושר, חלקן בפריסה ארצית (גרייט שייפ, סטודיו C...), חלקן אזוריות (רזים, בתנועה...), וחלקן מיועדות לקהל יעד מסויים (כושר ג'ים, ג'ירפה...)
 
ולמרות זאת, לצערי הרב המגוון לא תמיד מביא לתחרות אמיתית, או לפחות לא לירידה הברוכה במחירי המנויים. בפועל, מחירים של מנוי חדר כושר ממשיכים להיות סביב ה-250-400 ₪ לחודש, אלא אם... ובדיוק בשביל זה אספנו בשבילכם את הכתבה הבאה: איך בדיוק אפשר לרדת מתג המחיר הזה, או לפחות למקסם את התמורה.
 
1.      מה אתם חייבים לקבל

כל מנוי באשר הוא מנוי חייב לכלול כמה דברים בסיסיים, ולא מזיק לברר שאכן מקבלים אותם.

מאמן כושר אישי- כמעט כל הרשתות מציעות אימון "היכרות" או "הכנת תוכנית אימונים" (ועוד כהנה וכהנה שמות מפוצצים) כחלק מן המנוי. אין מה להתרגש מזה, אבל בהחלט ניתן להשתמש בתוספת הקטנה הזו.
 
לא, השירות שתקבלו אינו זהה, ואפילו לא כל כך דומה לאימון על ידי מאמן כושר אישי פרופר, בצורה סדירה. עם זאת, כאן אתם לא צריכים לשלם 80-150 ₪ לשעת אימון... חשוב לוודא שאותו "מאמן כושר אישי" הוא אכן מאמן כושר בוגר קורס מדריכי כושר מוכר (לא להתבייש לבקש תעודה!). לא פחות חשוב לוודא שתדירות אותו "מאמן כושר אישי" לא נמוכה מפעם בשלושה חודשים (זו התדירות בה רוב המתאמנים ירוויחו מהחלפת תוכנית).
 
על פי חוק כל חדר כושר חייב לבטח אתכם נגד תאונות, ורובם ידרשו אישור רופא לכשירות לצורך זה. לבסוף, פשיטא שהמתקנים (החל מן המכשירים ואזורי האימון וכלה במלתחות) צריכים להיות לשביעות רצונכם.
 
2.      מוזיל מס' 1- מנוי מוגבל בזמן

"מנויי בוקר" הם שם כללי למנויים שמוגבלים לחלק משעות פעילות המכון. בדרך כלל מדובר במנוי שתקף בשעות ה"חלשות", שהן לרוב משעת הפתיחה ועד ל1-5 אחה"ץ, ובדרך כלל לא בסופי השבוע. עלות מנוי כזה הרבה יותר זולה (למעשה ביותר מ-40 אחוז בכל הרשתות שמציעות אותו). כך לדוגמא בגרייט שייפ תוכלו להשיג מנוי כזה בכ-180 שקלים לחודש בלבד.

 

3.      מוזיל מס' 2- התחייבות שנתית

נשמע טריוויאלי, אבל מנוי מלא ל-12 חודש תמיד זול יותר מאלטרנטיבות קצרות טווח. אם אתם מתאמנים ותיקים, או בטוחים לגמרי ביכולת שלכם להתמיד, התחייבות לחודש תבטיח לכם מחיר נמוך יותר. כך לדוגמא במסגרת קידומי מחירות הציעו כמה רשתות, ביניהן גרייט שייפ וסטודיו C, מנוי שנתי במחירים שירדו אפילו ל-185 ₪ לחודש.
 
4.      אוכלוסיות מיוחדות

סטודנטים? חיילים? ילדים לפני גיל 18? חברי ועדי עובדים/חבר? אל תשכחו להזכיר את זה כאשר מדברים על המחיר. תתפלאו אילו פריטי מידע יכולים לעזור לכם להוריד במחיר: ברשת ירושלמית אחת שבדקנו (רזים) חברות בקופת החולים מאוחדת הורידה 45 שקלים מדמי המנוי החודשיים! מנוי לחיילים/ילדים העניק הנחה של 30 שקלים לחודש בנוסף לכך, ואפילו סטודנטים נהנו מהנחה קטנה אך נעימה של 20 ₪ לחודש מן המחיר הבסיסי (220 לחודש).
 
לכן, לפני שמתחייבים על מנוי, חשוב מאוד להבין את התמורה: אילו שירותים (בנוסף לאיכות המתקנים כמובן) מוצעים לכם (שירותים אלו יכללו בד"כ מאמן כושר אישי (חייב להיות בוגר קורס  מדריכי כושר!), אבל יכולים לכלול גם חוגים וכו').  לאחר מכן, את המחיר הסטנדרטי של סביב ה300-360 ₪ לחודש ניתן להוריד באמצעות איזכור כלל ה"קבוצות המיוחדות" אליהן אתם משתייכים, הגבלת זמן השימוש או התחייבות לטווח ארוך יותר
 

 19/04/2012    mytrainer.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר mytrainer.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


תוכן מומלץ
Copyright © 2021 mytrainer.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מאמני כושר מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום מאמני הכושר האישיים
רוצים להיות מדריכי כושר אישים?
אנחנו עובדים עם מאמני הכושר האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!